Reklama
Strona głowna Gwiazdy Robert Janowski krótko i ostro na temat zwolnienia Barbary Kurdej Szatan

Robert Janowski krótko i ostro na temat zwolnienia Barbary Kurdej Szatan

od Karolina Melon
Reklama
Robert Janowski krótko i ostro komentuj zwolnienie Kurdej Szatan z telewizji.

Znany prezenter Robert Janowski kojarzony przede wszystkim z programu “Jaka to melodia “przechodził to samo  co teraz Kurdej Szatan.

Prezenter po 20 latach prowadzenia programu o swoim zwolnieniu dowiedział się z mediów. Jak się okazuje sam zainteresowany nie miał pojęcia o zwolnieniu, natomiast w świecie medialnym już krążyły plotki. Ostatecznie Janowski odszedł z programu.

Podobną sytuację ma Kurdej Szatan ,która z dnia na dzień straciła trzy programy. O zakończeniu współpracy poinformował ją kolega. Basia ma żal, że za tyle lat wspólnej pracy telewizyjna pożegnała się z nią w ten sposób.

Natomiast Robert Janowski skomentował tak :

“Nie dziwię się. W tej telewizji trzeba być po jednej stronie. Od jakiegoś czasu nie ma debaty publicznej i bardzo ciężko jest obronić swoje zdanie, bo stajesz się od razu wrogiem. Szkoda, bo warto ze sobą rozmawiać. Dzięki temu może byśmy się mniej kłócili, może znaleźlibyśmy z tego wyjście. Tak sobie myślę – jeden kraj, a dwa narody. Okropne to, co powiedziałem. Chciałbym to wymazać. Chciałbym to wymazać na zawsze z każdej głowy. Zasługujemy na to, żeby być razem. Mamy potencjał jako Polacy. Przesyłam serduszko.

Basi Kurdej-Szatan też – powiedział Janowski dla “Party”.

Mamy nadzieję, że oboje prezenterów zobaczymy jeszcze na naszych ekranach telewizorów.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz