Reklama
Strona głowna Gwiazdy Robert Janowski poprowadzi nowy program!

Robert Janowski poprowadzi nowy program!

od Damian Kowal
Reklama
Robert Janowski zostanie prowadzącym nowego programu!

Telewizja Puls pracuje nad nowym, muzycznym programem “Gra muzyka”. Na chwilę obecną nagrywane są pierwsze odcinki, a show na antenie zobaczymy już jesienią.

Jak podają wirtualnemedia.pl show opierać będzie się na zasadach gry w kółko i krzyżyk. W programie liczyć będzie się duża wiedza muzyczna. Uczestnicy chcący wejść do finału będą odpowiadać na pytania odnośnie wykonawców piosenek, tekstu, epizodów z ich życia czy historii hitów. W każdym z wyemitowanych odcinków uczestnicy usłyszą największe przeboje w nowych aranżacjach. Gośćmi programu będzie m.in. Doda, Piotr Cugowski, Kombii, Varius Manx czy Feel.

Robert Janowski o nowym formacie mówi:

Stałym elementem programu są wywiady z zaproszonymi gośćmi. Bardzo je lubię. Nazwałbym to rozmowami, ponieważ atmosfera gry udziela się nam wszystkim i to sprzyja pogawędkom, anegdotom. To nie są sztywne pytania i odpowiedzi wyuczone na pamięć. Spontaniczność to główna zaleta tego programu. Poza tym to są w większości moi koledzy z branży, znamy się, rozumiemy, mijamy na tych samych koncertach. Wierzę, że przyjmują zaproszenia do tego mojego show, bo mają do mnie zaufanie.

Odnośnie samych pytań i odpowiedzi wspomina:

Te emocje bardzo się udzielają. Sam wiele razy wstrzymywałem oddech i czekałem z napięciem, jaki będzie przebieg rozgrywki. Pytania dla zawodników miałem napisane, więc odpowiedzi znałem z góry. Natomiast gdybym miał na nie odpowiadać jako zawodnik, to mogłoby być różnie.

Nowe show na antenie TV Puls zobaczymy już we wrześniu!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz