Robert Janowski poprowadzi nowy program!

Facebook / Robert Janowski

Robert Janowski zostanie prowadzącym nowego programu!

Telewizja Puls pracuje nad nowym, muzycznym programem „Gra muzyka”. Na chwilę obecną nagrywane są pierwsze odcinki, a show na antenie zobaczymy już jesienią.

Jak podają wirtualnemedia.pl show opierać będzie się na zasadach gry w kółko i krzyżyk. W programie liczyć będzie się duża wiedza muzyczna. Uczestnicy chcący wejść do finału będą odpowiadać na pytania odnośnie wykonawców piosenek, tekstu, epizodów z ich życia czy historii hitów. W każdym z wyemitowanych odcinków uczestnicy usłyszą największe przeboje w nowych aranżacjach. Gośćmi programu będzie m.in. Doda, Piotr Cugowski, Kombii, Varius Manx czy Feel.

Robert Janowski o nowym formacie mówi:

Stałym elementem programu są wywiady z zaproszonymi gośćmi. Bardzo je lubię. Nazwałbym to rozmowami, ponieważ atmosfera gry udziela się nam wszystkim i to sprzyja pogawędkom, anegdotom. To nie są sztywne pytania i odpowiedzi wyuczone na pamięć. Spontaniczność to główna zaleta tego programu. Poza tym to są w większości moi koledzy z branży, znamy się, rozumiemy, mijamy na tych samych koncertach. Wierzę, że przyjmują zaproszenia do tego mojego show, bo mają do mnie zaufanie.

Odnośnie samych pytań i odpowiedzi wspomina:

Te emocje bardzo się udzielają. Sam wiele razy wstrzymywałem oddech i czekałem z napięciem, jaki będzie przebieg rozgrywki. Pytania dla zawodników miałem napisane, więc odpowiedzi znałem z góry. Natomiast gdybym miał na nie odpowiadać jako zawodnik, to mogłoby być różnie.

Nowe show na antenie TV Puls zobaczymy już we wrześniu!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version