Reklama
Strona głowna Gwiazdy Robert Janowski straci kolejny program?

Robert Janowski straci kolejny program?

od Marcin Karwoski
Reklama
Robert Janowski ostatnio ma pod górkę. Okazuje się, że produkcja Gra Muzyka została zdjęta z anteny. Jesteście ciekawi co takiego się stało?.

Robert Janowski przez wielu jest kojarzony jako były prowadzący Jaka to melodia. Jednak w 2018 roku prezenter został zastąpiony przez Norbiego. Robert jednak już po roku dostał nowy program w Telewizji Puls, teraz okazało się, że jego Gra Muzyka jest aktualnie zagrożona.

Dość niedawno żona Roberta, Monika Janowska zapewniała wszystkich, że Gra Muzyka cieszy się bardzo duża oglądalnością. Menadżerka również mówiła, że drugi sezon odbędzie się w wiosnę. Jednak teraz wyszły na jaw nowe fakty które te informacji rozwiały. Okazuje się, ze program Roberta został zdjęty z anteny. O tym wszystkim wypowiedziała się przedstawicielka TV Puls Agnieszka Winiarska.

Nie planujemy nowego sezonu programu “Gra Muzyka” na wiosnę, lecz nie wykluczamy tego w przyszłości. Tej wiosny stawiamy w Telewizji Puls głównie na seriale – mówi dla “Super Expressu”

Dariusz Dąbski również skomentował tą cała sytuacje.

W sezonie wiosennym nie planujemy powrotu programu „Gra Muzyka” na antenę, lecz nie wykluczamy tego w przyszłości. (…) Do strategii związanej z produkcją programów rozrywkowych powrócimy najwcześniej w kwietniu – czytamy na portalu wirtualnemedia.pl

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz