Reklama
Strona głowna Gwiazdy Robert Lewandowski potwierdza ciąże!

Robert Lewandowski potwierdza ciąże!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska jest w ciąży. Chyba ta wiadomość nikogo już nie zaskoczyła. Robert Lewandowski po meczu udzielił wywiadu w którym trochę się wygadał. Piłkarz nawet zdradził przewidywany termin porodu!

Wieść o ciązy Anny Lewandowskiej bardzo szybko rozniosła się po mediach. O wszystkim poinformował wczoraj Robert Lewandowski podczas meczu. Piłkarz po trafionym golu włożył pod swoją koszulkę piłkę oraz kciuk do swoich ust. Celebyta w ten sposób poinformował, że zostanie po raz drugi ojcem.

Tuż po meczu Lewy postanowił udzielić wywiadu do niemieckiego serwisu “Blid”. Piłkarz wygadał nawet w którym miesiącu ciąży jest Anna.

Tak, oczekujemy drugiego dziecka. Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy – wyznał dumny piłkarz.

Przez tą informacje można bardzo łatwo policzyć kiedy urodziny Lewa. Celebrytka powinna urodzić w kwietniu 2020 roku. Czy tylko my nie możemy się doczekać? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz