Reklama
Strona głowna Gwiazdy Robert Lewandowski w sypialni ma swoje zasady

Robert Lewandowski w sypialni ma swoje zasady

od Karolina Melon
Reklama
Robert Lewandowski w domu przestrzega pewnych zasad zdradza żona. Okazuje się, że nie tylko pilnuje diety, ale również ma wymagania, które panują w sypialni.

“Brak niebieskiego światła, brak telewizora w sypialni, przed snem zwracamy uwagę na wysoką jakość jedzenia. Materiał również musi być wysokiej jakości, a w pomieszczeniu musi być wyjątkowy zapach. Ponadto w sypialni temperatura wynosi co najwyżej 21 stopni. Czasem robimy sobie drzemkę.

Natomiast jeśli chodzi o dietę to żona zdradza, że spożywają produkty wysokiej jakości. Nie ma w ich diecie laktozy oraz glutenu i posiłki jadają od tyłu:

“Najpierw brownie, potem ryż lub kasza gryczana, na koniec podaję mięso lub rybę. Kiedy mieszamy wiele produktów jednocześnie, czasem nie wychodzi to nam na dobre. Jesteśmy rozdęci, musimy odpinać guzik od spodni. Taka mieszanka to za dużo dla inteligentnej maszyny, jaką jest nasze ciało.

Para ma również swoje ulubione dania, do których zaliczamy naleśniki spaghetti warzywne, owsiankę i ciasteczka. Oprócz tych wszystkich zasad bywają również zabawne sytuacje np. gdy żona postawi posiłek mąż pyta :

Czy mogę już jeść? Zrobiłaś już zdjęcie?

Materiały prasowe

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz