Strona głowna Gwiazdy Robert Lewandowski zdradził kulisy ogłoszenia ciąży!

Robert Lewandowski zdradził kulisy ogłoszenia ciąży!

od Marcin Karwoski

Robert Lewandowski całkiem niedawno ogłosił, że jego żona jest w drugiej ciąży. Jesteście ciekawi jak wyglądały kulisy ogłoszenia ciąży?. W ostatnim wywiadzie Lewy zdradził kilka ciekawych szczegółów.

Robert Lewandowski podczas meczu z Bayernu Monachium z Olimpiakosem Pireus trafił bramkę. Piłkarz po zdobytym golu schował piłkę pod koszulkę oraz włożył kciuk do ust. Jak się okazuje jego żona wszystko wiedziała.

Robert w ostatnim wywiadzie zdradził trochę ciekawostek na temat ogłoszenia ciąży.

Rozmawialiśmy z Anią, uznaliśmy, że jeśli uda mi się strzelić gola, to jest to ten czas, aby oficjalnie poinformować o tym, że spodziewamy się kolejnego dziecka. To było moje marzenie: informacja oficjalna przekazana na boisku, bo z nim od dawna jesteśmy związani- zdradził podczas rozmowy z TVN24.

W dalszej części wywiadu wyznał, że cieszy się z kolejnego dziecka.

Dziecko zmienia każdego, rodzic musi przeprogramować terminarz i sposób życia. My na to byliśmy gotowi. Cieszymy się, bo zawsze chcieliśmy mieć rodzinę – dodał piłkarz.

A wy cieszycie się, że rodzina Lewandowskich się powiększy?. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.