Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rockowe wydarzenie, scena 360 stopni i wspólne święto Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego!

Rockowe wydarzenie, scena 360 stopni i wspólne święto Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Obrotowa scena – 360 stopni, rockowe klimaty, rockowa kobieta i jej ojciec w towarzystwie muzycznego chóru.

W sobotę byliśmy świadkami jednego z najbardziej oczekiwanych koncertów. Na jeden scenie w łódzkiej Atlas Arenie wystąpiła Patrycja Markowska wraz ze swoim ojcem – Grzegorzem Markowskim. Koncert odbył się w ramach promocji ich wspólnego albumu Droga, którego premiera odbyła się 25 stycznia.

Na ten moment czekali fani Patrycji jak i Perfectu, bowiem taki widok nie zdarza się zbyt często. Otwarcie tego wydarzenie należało do Patrycji Markowskiej, gwiazda zaprezentowała zgromadzonej publiczności swoje największe hity oraz utwory z najnowszego albumu. Wśród nich: Nie zatrzyma nikt mnie, Świat się pomylił, Hallo Hallo czy Jeszcze raz. 

begio.pl

Wulkan sceniczny i energiczne ruchy cieszyły oczy tłumu zgromadzonego w Atlas Arenie. Warto też wspomnieć o relacji Artystki z publicznością, bowiem łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi sprawiło, że wszyscy chętnie włączali się do wspólnej zabawy.

Następny występ był chyba najbardziej wyczekiwanym momentem dla zgromadzonych, ponieważ na scenę wkroczyła Patrycja ze swoim tatą Grzegorzem Markowskim w towarzystwie zespołu Sound’n’Grace. Wspólnie odśpiewali jeden ze swoich najnowszych singli z płyty Droga zatytułowany Na szczycie. Widok dwóch rockowych postaci na scenie wzbudził bardzo dużo emocji “Aż po horyzont”, pięknych emocji, które towarzyszyły do końca.

Finałowy występ należał do Grzegorza Markowskiego i zespołu Perfect. Panowie zaśpiewali wszystkiej największe hity wraz ze zgromadzoną publicznością. Rozświetlające flesze w telefonach ludzi sprawiły, że występ zespołu był wyjątkowy, szczególny i bardzo piękny.

To wydarzenie z pewnością przejdzie do historii.

Byliście? Jak wrażenia?

begio.pl

begio.pl

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz