Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rodrigo Alves jest kobietą!

Rodrigo Alves jest kobietą!

od Marcin Karwoski
Reklama
Rodrigo Alves przez większość osób jest znany jako Żywy Ken. Celebryta w ostatnich latach przeżył ponad sto operacji plastycznych. Dość niedawno zdradził teraz, że zakończył on swoją transformacje. Oznajmił również, że jest teraz kobietą.

Rodrigo Alves swoją popularność zdobył dzięki temu, że podał się zabiegom plastycznym aby upodobnić się do lalki. Warto dodać, że koszta tych wszystkich operacji wynosiła ponad 500 tys funtów czyli 2,5 miliona złoty.

Żywy Ken w swoim ostatnim wywiadzie zdradził, że jest kobietą. Okazuje się, że doszło do tego już ponad 3 msc wstecz. Wszystko dokładnie opisał w swojej wypowiedzi.

Jestem kobietą i zawsze miałam kobiecy mózg. Teraz moje ciało pasuje do mojego umysłu – wyznał w tabloidzie “Sunday People”.

W dalszej części zdradziła, że jest dumna z tego że ogłosiła to całemu światu. Dodała również, że czuje się w swoim ciele świetnie.

To niesamowite, że w końcu mogę powiedzieć światu, że jestem dziewczyną. W końcu czuję się jak prawdziwa ja – czarująca, piękna i kobieca.

A jak wy oceniacie taka zmianę?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz