Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rodzina przerywa milczenie po śmierci Piotra Wożniaka-Staraka

Rodzina przerywa milczenie po śmierci Piotra Wożniaka-Staraka

od Karolina Melon
Reklama
Rodzina po raz pierwszy po śmierci syna Piotra Wożniaka-Staraka przerwała milczenie. Najpierw trafiło do prasy oświadczenie w formie nekrologu w,którym rodzina wspomina oraz żegna Piotra.

“Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał spędzać tam czas z przyjaciółmi i ich bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jego natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzył Rodzinę i Przyjaciół.

Rodzina tragicznie zmarłego Piotra przyznaje ,że chcieliby cofnąć czas ,ale jest to nie możliwe. Pragną również w imieniu syna wszystkim podziękować i przeprosić, którym Piotr nie zdążył osobiście powiedzieć.

“Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedzianie, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić – robimy to w Jego imieniu”.

Materiały prasowe

Reklama
26 komentarzy
0

Zobacz również

26 komentarzy

Małgorzata 9 września 2019 - 09:19

Dalej nie podano oficjalnej przyczyny śmierci….. generalnie wszystkich dane podają- i chłopca małego zasztyletowanego przez ojca, aktorów, osób publicznych a tu cisza…… czyżby coś było nie tak??

Napisz
Agnieszka 9 września 2019 - 13:16

To jest straszne stracić nagle,niespodziewanie syna i męża,brata…można wyć z bólu…Jaki ciężar krzyża może znieźć człowiek??? Tam na górze wszyscy się spotkamy…Tam jest cudownie ..tam nie będzie cierpienia…(wiem bo moja kochana mama przeżyła śmierć kliniczną)❤️

Napisz
An 9 września 2019 - 10:09

Za bogaty żebyśmy dowiedzieli się prawdy. Mogłoby to źle wpłynąć na opinie o rodzinie. Nigdy nie dowiemy się czym był biały proszek na łodzi ani kim dla niego była kobieta. Jak dodamy 2 do2 to sami możemy się domyśleć że bogaty miał urozmaicone życie erotyczne A biały proszek nie był do prania skarpet.

Napisz
Kacper 9 września 2019 - 12:50

A skąd pomysł o białym proszku? Powielane niesprawdzone info z jednego szmatławca na drugi? Radziłbym zająć się swoim życiem, a nie wymyślać pierdoły i szukać taniej sensacji. A jak dodamy 2 do 2 to w tym wypadku wyjdzie Tylko tyle, że co niektórzy ludzie za bardzo interesują się życiem innych.

Napisz
Dana 9 września 2019 - 10:23

Ciekawych widać nie brakuje. Jak zginął wszyscy wiemy. Szkoda młodego i zdolnego człowieka.

Napisz
Orchidea 9 września 2019 - 12:52

Nie wiem po co piszecie tak okropne komentarze…prawdę zabrał ze sobą do grobu,nie ważne co,kto z nim był…stała się tragedia! Uszanujcie ból,smutek,rozpacz, ta cała tragedię,która poruszyła rodzinę,ale również przyjaciół… St Ta strata zawsze będzie w sercu najbliższych do końca ich dni…i czas nie leczy ran,i nie jest wcale łatwiej,czy prościej. Może lżej o tyle,że gdy przestanie się o tym mówić na forum,w gazetach…to ból dalej będzie i rozpacz, ale bez tego ciężaru… bez przygniatania,ściskania za gardlo. Wiem o czym mówię. Prawda jest taka,że te osoby,które odchodzą w sposób szybki…nie mają świadomości straty bliskich,a my co zostajemy sami z tym bólem i musimy nauczyć się z tym bólem przejść przez życie. Śmierć tak na prawdę dotyka tych co zostają nie tych co umierają. Współczuję…Wiem jak jest to ciężko znieść i przejść żałobę. Pani Agnieszko musi PANI sobie pozwolić na to żeby się całkowicie rozpaść, aby potem się podnieść. Ma Pani ochotę krzyczec-to niech Pani krzyczy,ma PANI ochotę leżeć cały dzień w łóżku lub chodzić w piżamie,nie przyjmować gości…to niech Pani to robi. Ale najważniejsze,żeby rodzina panią wspierała i prawdziwi przyjaciele. Ja straciłam męża i moje dzieci ojca. Ciężko jest..ale pomału zaczyna pojawiać się u nas słońce…

Napisz
Darota 9 września 2019 - 13:11

Co Was wszystkich interesuje, jakiś proszek czy jakaś kobieta czy był bogaty jak Wy wszyscy lubicie zaglądać docudzej kieszeni czy łóżka odjebcie się od niego i jego rodziny zajmijcie się swoimi sprawami,swoimi brudami a jak nie macie tyle kasy to Wpiepszac do roboty zap-lać

Napisz
Grażyna 9 września 2019 - 14:16

Matka stoi nad grobem dziecka-zal , smutek i tragedia .
Wyrazy współczucia dla matki.

Napisz
Sylwia 9 września 2019 - 14:27

Dajcie Mu już spokój, jego rodzinie też. Szkoda człowieka, był młody, i zbyt wielu dobrze o Nim mówiło , by móc myśleć że był głupi , szalony , rozwydrzony..Dziennikarze jak długo jeszcze będziecie ciągnąć ten temat? Hieny cmentarne. Wstyd.

Napisz
Aga 9 września 2019 - 14:54

Najpierw mąż, teraz syn. Straszne tragedię przeżywa Pani Woźniak–Starak. Oby czas choć trochę ukoił ból.

Napisz
Mariolka 9 września 2019 - 15:31

Ludzie są podli i ciekawi jak ci dziennikarze,co wy się żeście uczepili tego Piotrka ??? Miał kasę więc szalał ..ja bym tak samo robiła,młody człowiek nie żyje więc uszanować trzeba jego godność…ja osobiście go nie znałam bo i z jakiej racji ale jak czyta się te szykany i zazdrości jego kasy. szlak może trafić człowieka…szkoda że tylko w tak młodym wieku zginął…chyba nie było mu pisane,a my wszyscy tam się znajdziemy wcześniej czy później..takie jest życie…😭

Napisz
Ardzento 9 września 2019 - 15:59

Oczywiście to jest człowiek i żal chłopaka
Wszyscy wiemy skąd wzięła się fortuna Staraków
Jestem z Giżycka i osobiście na własnej skórze miałem przyjemność doświadczyć szalonego rajdu w kanale Niegocinskim kiedy moja motorowka po wytwozeniu fali przez łódź Pana Piorta omal została wywalona na brzeg
Miałem w silniku zapas mocy więc udało się wyrwac z tragicznej dla mnie sytuacji,a dobrze pamiętam jak sternik był pyszny i cwaniakujac poganial mnie siedząc mi na ogonie
Osobiście …..chlopak miał miłą buzię i chyba niebardzo wredny,ale to są moje sugestie

Napisz
Anonim 9 września 2019 - 16:48

Fajnie że się bawił
Ale życie innych czy bylo mu obojętne
TA dziewczyna z Łodzi też mogła zginąć.

Napisz
Elzbieta 9 września 2019 - 17:18

Czas najwyższy przestać pisać na temat tej tragedii. Rodzinie należy się spokój a nie liczyć ile mają kasy, w jaki sposób się dorobił itp. Nikt z nas nie jest idealny.

Napisz
Dominik 9 września 2019 - 18:03

Żył szybko…., odszedł szybko,szkoda……

Napisz
Aneta 9 września 2019 - 17:36

W kwestii formalnej, niemożliwe piszemy razem Pani, Panie redaktorze. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Napisz
lorek 9 września 2019 - 17:57

niezyje i tyle w temacie…

Napisz
GośćB 9 września 2019 - 18:41

Ludzie wy jak hienny .Rodzina przeżywa tragedię,a wy wymyślacie cuda jak komuś dokopać.

Napisz
Darek 9 września 2019 - 18:58

Wyrazy szczerego współczucia .Nie jest istotne kim był istotne jest że oddzedł i istotne jest cierpienie bliskich których pozostawił i naprawdę czas zakończyć te domysły .plotki itp.Niech spoczywa w spokoju.

Napisz
Jagoda 9 września 2019 - 19:18

Rodzinie współczuję. Redaktora proszę o większą staranność

Napisz
Krystyna 9 września 2019 - 21:10

Wyrazy współczucia, czas powoli goi rany, blizna zostaje do końca, 4 lata temu straciłam męża w wypadku więc wiem jak jest ciężko, ale musicie dalej żyć… Bardzo współczuję.. Krys

Napisz
Anonim 9 września 2019 - 21:32

Lobuzy kochają najbardziej…

Napisz
Elka 9 września 2019 - 22:33

Pani Szulim jak wywlekała cudze sprawy i komentował niewybrednie to było ładne zachowanie?! Godne?! Ale teraz to cicho sza bo są pieniądze i pozycja!!

Napisz
Anonim 10 września 2019 - 12:56

Ten artykuł to majstersztyk sztuki dziennikarskiej …. brak słów …

Napisz
Elżbieta 10 września 2019 - 21:31

Wyrazy współczucia sama zostałam wdową i wiem co to znaczy. To okres żalu ,samotności i beznadzieji.Czas wcale nie leczy ran,telefony milczą,znajomi nagle zbyt zajęci swoimi sprawami…..Ja wiem jak to jest oni siłę dowiedzą!Agnieszko sercem z Wami!

Napisz
Anonim 11 września 2019 - 00:37

Mój Syn też zginął na Mazurach- żył szybko, dobrze tylko nie wiedział, że tak krótko-mial 25 lat.

Napisz

Zostaw komentarz