Reklama
Strona głowna Gwiazdy Roksana Węgiel zdradziła, że chce zrobić sobie przerwę!

Roksana Węgiel zdradziła, że chce zrobić sobie przerwę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Roksana Węgiel udzieliła ostatnio bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z tabloidem zdradziła, że chce zrobić sobie przerwę. Celebrytka również dodała skąd urodził się taki pomysł. Okazuje się, że to przez narodziny małego Tymoteusza.

Śmiało można stwierdzić, że Roksana Węgiel jest naprawdę zapracowaną nastolatką. Idealnym potwierdzeniem tego jest ostatni sylwester podczas którego piosenkarka zagrała aż w dwóch innych miastach. Warto dodać, że było one na dwóch końcach Polski. Okazuje się, że teraz artystka chce zrobić sobie mała przerwę.

Roksana podczas rozmowy z Fleszem zdradziła, że chce zrobić sobie miesiąc przerwy. Wszystko przez trzecią ciąże jej mamy. Młoda artystka podczas rozmowy z dziennikarzem zdradziła dokładny powód jej urlopu.

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim – zdradziła podczas rozmowy z Fleszem.

Warto dodać, że Roksana ma już jednego młodszego brata Maksa. Celebrytka wiele razy już wspominała, że kocha spędzać z nim swój wolny czas. Naszym zdaniem taka mała przerwa idealnie na nią wpłynie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz