Reklama
Strona głowna Gwiazdy “Rolnik szuka żony” ostatnie wybory kandydatek

“Rolnik szuka żony” ostatnie wybory kandydatek

od Karolina Melon
Reklama
Program “Rolnik szuka żony” powoli dobiega do końca a uczestnicy  muszą się określić co do swoich wyborów. Tym sposobem ostatnie poważne decyzje, które musiały być podjęte są już za nami. Teraz będziemy czekać i obserwować czy były to słuszne wybory. Wiadomo,że niektórzy mieli problem do samego końca z ich podjęciem. Najbardziej kontrowersyjne związki to Seweryn i Marlena, których związek prawdopodobnie nie przetrwał oraz Adrian i Ilona, który z kolei wybrał sobie bardziej terapeutkę niż wybrankę serca, ale dajmy im szansę. Na temat podjęcia decyzji tak się wypowiedział Adrian:

“Miałem zjazd psychiczny. Mam mętlik, bo chciałbym, żeby każdy wyjechał szczęśliwy – wyznał.

Ostatecznie pomogła mu rozmowa z Ilona:

“Ta osoba, która zostanie z nami, trafiła w moje wnętrze. Otrzymałem od niej wiele wsparcia. Tego szukałem, to chciałem otrzymać.

Wybranka za bardzo nie okazała radości, ale nie każdy jest wylewny:

“Cieszę się, ale nie skaczę z radości – powiedziała ze szczerością.

Materiały prasowe

Sławkowi również nie było łatwo chociaż jedna z kandydatek pomogła mu troszkę w podjęciu decyzji. Chodzi o Małgosię, która przyznała, że nie jest pewna czy byłaby w stanie przenieść się z miasta na wieś. Trochę to pomogło rolnikowi w podjęciu decyzji:

“Natalia jest cichą osobą, która też ma pragnienia. Marta jest energiczna i mieszka w mieście, ale ma to coś, co mi się podoba. Jej się po prostu chce – mówił prowadzącej.

Będziemy obserwować jak się potoczą ich losy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz