Reklama
Strona głowna Gwiazdy Roman Praszyński stracił pracę po wywiadzie z Sieklucką

Roman Praszyński stracił pracę po wywiadzie z Sieklucką

od Karolina Melon
Reklama
Roman Praszyński niedawno przeprowadził wywiad z aktorką Anną Marią Sieklucką, która grała jedną z głównych ról w filmie “365 dni”. Niestety po publikacji zawrzało w sieci a wszystko za sprawą pytań, które zadawał podczas rozmowy. Między innymi chodzi o zagadnienia typu czy lubi seks oraz jaką założyła bieliznę na casting. Po wybuchu afery dziennikarz wystosował oświadczenie z przeprosinami. Sprawa jednak nie przycichła a zarząd Edipresse Polska w oficjalnym oświadczeniu poinformował o zakończeniu współpracy z dziennikarzem.

“Szanowni Państwo, w związku z publikacją wywiadu Pana Romana Praszyńskiego z Panią Anną Marią Sieklucką chcielibyśmy wszystkich bardzo serdecznie przeprosić. (..) szczególne i szczere przeprosiny kierujemy w stronę Pani Anny Marii Siekluckiej. Przyznajemy, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca(…) . Wywiad tego rodzaju nie powinien pojawić się na stronie viva.pl, ani na żadnej innej wydawanej przez naszą firmę. Zapewniamy, że wyciągnęliśmy wnioski z zaistniałej sytuacji i wprowadzamy dodatkowe wewnętrzne procedury weryfikacji publikowanych treści. Jednocześnie podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy z Panem Romanem Praszyńskim, a także podjęliśmy stosowne kroki w stosunku do osób odpowiedzialnych za publikację wywiadu na naszej stronie internetowej. Z poważaniem Zarząd Edipresse Polska S.A.

Portal Viva również opublikował swoje przeprosiny.

“Drodzy, w związku z kontrowersjami dotyczącymi wywiadu z Aktorką Anną Marią Sieklucką, zdjęliśmy tekst ze strony i publikujemy oświadczenie Autora wywiadu Romana Praszyńskiego. Jednocześnie przyłączamy się do przeprosin. Redakcja vivy.pl – czytamy.

Viva.pl.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz