Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rozpromieniona Wieniawa kwitnie po rozstaniu?

Rozpromieniona Wieniawa kwitnie po rozstaniu?

od Karolina Melon
Reklama
Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najgorętszych par polskiego show- biznesu! Niestety ich Eldorado nie trwało wiecznie. Aktorka zaczyna  rozkwitać po zerwaniu?

Czyżby aktorka była  typem samotnika i kwitnie bez drugiej połówki? Wieniawa jest jedną z młodszych aktorek polskiego pokolenia. Większość dziewczyn marzy o księciu z bajki na białym koniu, ale nie ona! Antek długo nie płakał po tym, jak został porzucony przez młodą artystkę. W końcu zaczął korzystać z życia, bez Julki która mu matkowała. Aktor wykazał się niebywałą klasą i z gracją przyjął na klatę decyzję o rozstaniu. Tuż po zerwaniu aktorka świętowała swoje urodziny. Antek opublikował  prywatne video do jej najnowszej piosenki “Nie muszę”.

Julia Wieniawa  nie należy do grona osób, które w życiu prywatnym kierują się sercem. Niestety postawiła na karierę i tym samym straciła szansę na miłość. Antek Królikowski jest nieco starszy od byłej dziewczyny. Przyjął to z grzecznością i ze zrozumieniem.  Wschodząca aktorka zdecydowanie kładzie zbyt duży nacisk na rozwój kariery. Śledząc jej poczynania na Instagramie, można zauważyć, iż dziewczyna totalnie zatraciła się w wir pracy. Niestety nie wzięła pod uwagę, że ta decyzja może zaważyć w przyszłości znacznie na jej życiu prywatnym i miłości, która niestety odeszła w zapomnienie. Miała wszystko, teraz jest pozornie szczęśliwa bez Antka.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz