Reklama
Strona głowna Gwiazdy Rozwód się przeciąga, a wszystko przez nią! Znane są nowe fakty Brada i Jolie

Rozwód się przeciąga, a wszystko przez nią! Znane są nowe fakty Brada i Jolie

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Telenowela z udziałem Angeliny Jolie i Brada Pitta wraca jak boomerang. Nowe fakty, nowe doniesienia, zaskakujący obieg sytuacji. Jak w brazylijskim serialu jesteśmy świadkami większej części życia amerykańskiego gwiazdora i aktorki. Brad i Jolie nadal są dalecy od zakończenia sprawy rozwodowej.

Więcej mówiło się o Angelinie, która dążyła do tego aby szybko pozbyć się statusu żony Brada, on natomiast nie komentował tego tym samym stał się obiektem ataków przez media jako osoba uniemożliwiająca szybkie zakończenie procesu rozwodowego.

Okazuje się, że jest zupełnie inaczej niż wszystkim się wydawało, bowiem to Angelina jest powodem przeciągającym sfinalizowanie rozwodu. Brad natomiast chce to zakończyć jak najszybciej.

Angelina wyjaśniła Bradowi, że chce uratować związek. Pragnie, żeby znów byli rodziną. Właśnie dlatego utrudnia mu każdy szczegół ich rozwodu

 The Sun podaje, że Jolie opowiedziała mężowi o swoim niecnym planie, a ten nie jest zainteresowany powrotem do niej.

On ma już tego dosyć, czuje się bezradny, bo po prostu chce, żeby to wszystko dobiegło końca. W rzeczywistości mogło się to stać ponad rok temu, ale ona nie odpuści.

No cóż może ta telenowela już niedługo dobiegnie końca i dowiemy się, że para zdecydowała się jednak do siebie wrócić, a pozew rozwodowy został wycofany przez Jolie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz