Reklama
Strona głowna Gwiazdy Russell Crowe pokazał jak aktualnie wygląda jego posiadłość w Australii!

Russell Crowe pokazał jak aktualnie wygląda jego posiadłość w Australii!

od Marcin Karwoski
Reklama
Russell Crowe na swoim twitterze pokazał jak aktualnie prezentuje się jego posesja w Australii. Warto przypomnieć, że jeszcze 10 tygodni temu szalał tam ogień. Jednak przez deszcze cała sceneria na szczęście odmieniła się.

Sytuacją w Australii żył cały świat. Wiele gwiazd na swoich mediach apelowały o pomoc dla zwierząt i ludziom którzy ciepały w wyniku tych gigantycznych pożarów. Russell Crowe również należał do grona poszkodowanych. Wszystko przez to, że miał on tam dom. Aktor w poniedziałek na swoim twitterz pokazał jak to teraz wygląda.

Russell na swoim twitterze opublikował nowy wpis. W opublikowanym wpisie przedstawił jak zmieniła się jego posesja w Australii po ostatniej tragedii.

Warto również przypomnieć, że aktor nie wziął udziału w tegorocznej gali Złotych Globów ponieważ przebywał on wtedy w Australii. Jego przymówienie wygłosiła za niego wówczas, Jennifer Aniston.

Nie lekceważmy tragedii, która dzieje się w Australii. Jest ona spowodowana zmianami klimatu. Musimy działać na podstawie nauki i przenieść nasze siły na energię odnawialną. Musimy też szanować nasz planetę za to wyjątkowe i niesamowite miejsce. W ten sposób wszyscy będziemy mieli przyszłość – powiedziała wtedy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz