Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sam Smith szczerze o swojej płci: “Nie jestem ani mężczyzną, ani kobietą”.

Sam Smith szczerze o swojej płci: “Nie jestem ani mężczyzną, ani kobietą”.

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Sam Smith udzielił wywiadu Jameeli Jamil. Artysta zdobył się na szczerość i poruszył temat odnośnie swojej płci:

“Nie jestem ani mężczyzną, ani kobietą”

Takie słowa padły podczas wywiadu. Sam uznał, że przez całe życie nie umiał zdefiniować tego, kim tak naprawdę jest. Przyznał, że myślał także o zmianie płci.

“W moim ciele i umyśle zawsze była wojna o to, jak się definiuję. Myślę jak kobieta i czasami się zastanawiałem nad tym, czy chcę przejść zmianę płci. To coś, o czym wciąż myślę, ale już wiem, że to nie w tym rzecz”

Gwiazda powiedziała także, że jest po prostu sobą, ponieważ nie czuje przynależności do żadnej z płci. Nie ukrywał także tego, że jeśli chodzi o życie prywatne to jest spełniony, natomiast jeśli chodzi o strefę prywatną jest zupełnie inaczej.

“Jeżeli chodzi o pieniądze i sukces, czuje się jakbym miał 40 lat, ale jeżeli chodzi o moje życie romantyczne, czuje się, jak zdezorientowany 16-letni chłopiec”

Sam miał problem z samoakceptacją w wieku 12 lat. Powiedział, że udał się na zabieg liposukcji piersi, jak dowiedział się, że ma zbyt dużo estrogenu, który powodował rośnięcie piersi. Dodał także, że został namówiony do tego przez mamę.

https://www.instagram.com/p/BvCQLS4lF50/

 

Sam Smith to brytyjski wokalista, mający na swoim koncie takie hity jak: “Dancing With Stranger”, “I’m Not The Only One”. Obecnie największym hitem jest “Promises” w kolaboracji z Calvinem Harrisem. Warto przypomnieć, że Sam wystąpił rok temu w Polsce na jednym z festiwali organizowanych w Warszawie – Orange Warsaw Festival.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz