Reklama
Strona głowna Ogólne Sandra Kubicka odpowiada Janji Lesar i komentuje odpadnięcie z programu “Taniec z Gwiazdami”.

Sandra Kubicka odpowiada Janji Lesar i komentuje odpadnięcie z programu “Taniec z Gwiazdami”.

od Damian Kowal
Reklama
Sandra Kubicka skomentowała właśnie swoje odpadnięcie z tanecznego show “Taniec z Gwiazdami”. Odpowiedziała także na zarzuty Janji Lesar odnośnie programu!

Przypomnijmy, że Sandra odpadła w ostatnim odcinku show, gdzie była na wyciagnięcie ręki od finału. Po odpadnięciu nie udzielała wywiadów, szybko godząc się z porażką. Na początku tygodnia w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl opowiedziała o pożegnaniu z programem w półfinałowym odcinku. Zajęte trzecie miejsce skwitowała słowami:

Mówiłam to wielokrotnie przed odcinkiem w ciągu tygodnia, że wiedziałam, że to ja odpadnę. Przygotowywałam się na to mentalnie. Zanim wyszłam, mówiłam dziewczynom, żeby nałożyły mi tusz wodoodporny, bo wiem, że będę płakać. Nie była to dla mnie niespodzianka, gdzieś to czułam, ale było mi przykro. Byłam tak blisko. Ale i tak jestem z siebie dumna, że zaszłam tak daleko pomimo tych wszystkich problemów. Miałam ogromne wsparcie od ludzi, stacji. Sprawili, że poczułam się niesamowicie. Bardzo miłe słowa usłyszałam od wszystkich.

W jednym z wywiadów Janja Lesar wspomniała, że Sandra była pewna swego miejsca w finale. Kubicka nie pozostała jej bez słowa komentując:

Jest mi bardzo przykro, że coś takiego usłyszałam. Widziałam ten wywiad i byłam bardzo rozczarowana tą wypowiedzią. Zupełnie tak nie było i Ci co oglądali program i mój IG wiedzą, że ja wierzyłam od początku, że Basia wygra program i zawsze powtarzałam, że z Basią się nie wygrywa. I tak było.

A Wy co myślicie na ten temat, po czyjej jesteście stronie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz