Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sandra Kubicka opowiada o walce z chorobą!

Sandra Kubicka opowiada o walce z chorobą!

od Damian Kowal
Reklama
Sandra Kubicka zdradziła kilka szczegółów dotyczących swojego zdrowia. W jednym z odcinków programu Dzień Dobry TVN opowiedziała o jego stanie.

W rozmowie z DDTVN opowiedziała o problemach zdrowotnych. Sandra dowiedziała się pod koniec ubiegłego roku, że jest chora na zespół policystycznych jajników. Przez źle dobrane leki i nieodpowiednie leczenie powstał guz:

Guza, który przez 6 miesięcy rósł we mnie, bo lekarka nie sprawdziła, czy tabletki, które biorę, dobrze na mnie działają. […] Miałam tyle złych wiadomości i nie miałam pełnego, ciepłego wsparcia od osób, które myślałam, że powinny być wsparciem. Dowiedziałam się, że popadłam w depresję.

Na tym sprawa niestety się nie kończy. Poprzez pojawienie się zmian skórnych Sandra zaczęła tracić ważne kontrakty. Modelka nie mogła zrezygnować ze swoich przyzwyczajeń:

Miałam na skórze bulwy i ropniaki, które bolały podczas nakładania makijażu na sesjach zdjęciowych. Sama nie miałam siły, nie miałam odpowiedzi na to wszystko. Dowiedziałam się, że są to policystyczne jajniki i zaczęłam z tym walczyć. To totalnie zmienia styl życia, trzeba zmienić jedzenie, przestałam ćwiczyć, tak jak zawsze ćwiczyłam, dwa razy dziennie byłam na siłowni, dowiedziałam się, że nie mogę tego robić. To mnie wytrąciło z równowagi.

Sandra wróciła do Miami i tam dochodzi do siebie. Dzięki ogromnemu wsparciu narzeczonego czuje się coraz lepiej.

Trzymamy mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia oraz czerwcową ceremonię zaślubin!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz