Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sandra Kubicka testuje nowy samochód!

Sandra Kubicka testuje nowy samochód!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sandra Kubicka na swoim instagramie rozpoczęła testy kilku samochodów. Z jednym z nich zrobiła sobie zdjęcie. Auto robi wrażenie jak i sama celebrytka.

Sandra Kubicka na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Gwiazda bardzo często w ostatnim czasie wypożycza samochody od jednej warszawskiej firmy. Myślicie, że gwiazda planuje kopic nowe auto?.

Sandra na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje obok pomarańczowego Audi. Celebrytka dobrała do niej bardzo modna stylizacje. Prezenetuje się ona jak i auto zdaniem wielu idealnie.

Chyba nie muszę już mówić jak bardzo kocham motoryzacje teraz mam okazje przetestować kilka pięknych bestii w Polsce. Dzięki @57rent.pl #Q8 #audi – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrwyali zaskoczenia.

Ale boski kolor
Patrząc na buty powiedzenie ,, ciężka noga” nabiera teraz nowego znaczenia
Cudowna ta furka
Cudowna mega outfit
Lans na całego

Ale sztoss buciki

 

A jak wam podoba się Sandra w takim wydaniu?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
2 komentarze
0

Zobacz również

2 komentarze

Sandra Kubicka o stylu Pierwszej Damy - Begio.pl 15 grudnia 2019 - 20:30

[…] Sandra Kubicka oceniła styl Pierwszej damy. Co takiego powiedziała? Czy chciałaby być na jej miejscu?! […]

Napisz
Wiktor 3 listopada 2020 - 17:43

My również szukamy auta, jednak ma być to model używany. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu auta? Który model z https://www.kupimyauto.com/skup-aut-szubin/ będzie odpowiedni?

Napisz

Zostaw komentarz