Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sandra Kubicka wraca do swojego domu!

Sandra Kubicka wraca do swojego domu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sandra Kubicka przebywała w Polsce pięć miesięcy. Gwiazda zdradziła na swoim instagramie, że wraca do swojego domu w Miami. Celebrytce towarzyszy jej piesek.

Sandra Kubicka jest bardzo aktywną osobą na swoim instagramie. Gwiazda na swoim profilu zebrała już ponad 560 tysięcy obserwujących. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pochwaliła się im, że wraca do swojego domu.

Sandra na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoim ukochanym pieskiem. Gwiazda w opisie zdradziła, że wraca do swoje domu w Miami.

We are going home after 5 months of being away. My little therapist, traveling buddy and best friend i tak przez życie razem. Lila jest moim psem terapeutycznym i zwiedziła już tyyyyyyle świata. O dziwo jest psem który woli latac niż jeździć autem. No ale kto nie lubi leżeć w biznes klasie i co sie jej dziwić jak jest miziana zawsze i dopieszczana przez cała zaloge. Zawsze kradnie mi mój spotlight i jest gwiazda na pokładzie ⭐️ #MIAMI #Warsaw #Shihtzu #flylot – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Sandra Kubicka opowiada o walce z chorobą! - Begio.pl 10 stycznia 2020 - 11:07

[…] Sandra Kubicka zdradziła kilka szczegółów dotyczących swojego zdrowia. W jednym z odcinków programu Dzień Dobry TVN opowiedziała o jego stanie. […]

Napisz

Zostaw komentarz