Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sandra Kubicka zaskoczyła swoich fanów!

Sandra Kubicka zaskoczyła swoich fanów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sandra Kubicka jakiś czas temu zdradziła, że zmaga się ze zespołem policystycznych jajników. Gwiazda jednak ostatnio na swoim instagramie bardzo pozytywnie zaskoczyła swoich fanów. Celebrytka podzieliła się testem, który udowadnia, że leczenie jej pomaga.

Sandra Kubicka walczy ze zespołem policystycznych jajników, warto dodać, że jest poważna ginekologiczna dolegliwość, która dotyka nawet 30 procent młodych kobiet. To własnie przez tą chorobę połowa ze zdiagnozowanych kobiet nie może zajść w ciążę. Dodatkowo Sandra w jednym wywiadzie zdradziła, że również przez to przybiera się na wadze.

Z powodu choroby ważyłam 72 kilo. Nigdy w życiu nie miałam takiej wagi! W dodatku zostałam zwolniona z pracy przez klienta, z którym pracowałam od lat. Byłam załamana! Bałam się, że to koniec mojej kariery!- mówiła Kubicka w jednym z wywiadów.

Modelka rozpoczęła swoje leczenie a tym razem na swoim instagramie pochwaliła się ich efektami. Gwiazda opublikowała zdjęcie testu, który jest pozytywny i oznacza, że ma owulację.

TO NIE JEST TEST CIĄŻOWY! POST DLA KOBIET: MÓJ UPDATE O #PCOS?? Mam łzy w oczach, gdy to widzę… To jest TEST NA OWULACJĘ. Półtora roku od usłyszenia diagnozy – półtora roku pracy nad sobą – tyle mi zajęło, bym mogła to zobaczyć. Nie poddawajcie się, ja też się nie poddałam!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz