Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sandra Kubicka zdradza swoje ślubne sekrety!

Sandra Kubicka zdradza swoje ślubne sekrety!

od Damian Kowal
Reklama
Sandra Kubicka i Kaio Alves Guncalves już niebawem wezmą ślub. Gwiazda zdradziła właśnie wielkie plany związane z uroczystością.

Przypomnijmy, że para poznała się pod koniec 2018 roku. Ostatnio wiele dyskutowało się o ich związku. Czy nadal są parą? Sandra skomentowała to w wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl:

To jest śmieszne, bo to wyszło dzień przed jego przylotem. Oboje śmieliśmy się z tego. U nas jest wszystko super. Nic się nie zmienia. Kocham go nad życie, to jest mój książę z bajki.

Modelka cieszy się, że już na początku przygotowywań dobra forma jej nie opuszcza. Na dodatek z rozmiaru 38. wróciła do 32.

Jak zaczynałam „Taniec z Gwiazdami” to miałam rozmiar 38. A gdy ostatnio byłam na przymiarce mojej sukni ślubnej, okazało się, że mam 32. Tak naprawdę też bardzo chciałam, bo ciężko mi było po chorobie wrócić do tej formy. Szło powoli, a tutaj dostałam taką motywację i przyjemność.

Sandra zdradziła także kilka słów o swojej sukni ślubnej:

Suknia jest piękna. To suknia z marzeń. Będzie kilka sukni, będę zaskakiwać. Gdy będzie bliżej tego dnia to zdradzę kilka sekretów.

Czekamy zatem na dalsze informacje, trzymając za parę mocno kciuki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz