Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sara Boruc wspomniała reakcje Artura na wiadomość, że będą mieli syna!

Sara Boruc wspomniała reakcje Artura na wiadomość, że będą mieli syna!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sara Boruc ostatnio na swoim instagramie urządziła małe Q&A. Gwiazda w jednym pytaniu została zapytana o wspomnienia z chwili gdy dowiedziała się, że będzie miała syna z Arturem.

Sara Boruc jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego powiedzeniem jest jej instagram, który aktualnie śledzi prawie 420 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Ostatnio celebrytka postanowiło poodpowiadać na swoim instastory na kilka pytań zadanych od swoich fanów.

Sara podczas swojego ostatnie Q&A została poproszona o wspomnienie chwili, gdy dowiedziała się, że wraz z Arturem będzie miała syna. Gwiazda w swojej odpowiedzi zdradziła, że Artur gdy celebrytka przekazywała mu tą informacje to siedział na tronie.

Tego nie da się opisać. To było nasze ogromne marzenie, ale obydwoje byliśmy raczej gotowi na dziewczynkę. Serce stanęło na moment, jak przeczytałam wiadomość. Mąż akurat “siedział na tronie”, ale to nie przeszkadzało mi, aby tam wparować i wykrzyczeń mu, że będziemy mieli Niunia – wspomina Sara w odpowiedzi.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz