Reklama
Strona głowna Instagram Sara Boruc zdradza jak pozbyć się ciążowego brzuszka!

Sara Boruc zdradza jak pozbyć się ciążowego brzuszka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sara Boruc w tym roku została po raz trzeci mamą. Celebrytka do końca trzymała wszystko w dyskrecji. Teraz wiemy ze urodziła Noah.

Sara na swoim instagramie postanowiła podzielić się swoim sposobem na zrzucenie ciążowego brzucha. Przez dodaną fotografie możemy być pewni ze sposób działa.

A co,pochwale się trochę ?? Wrzuciłam tydzień temu na story i posypały się setki pytań..
Pierwsza fota parę godzin przed porodem, druga TYDZIEŃ PO.
Dodam, że jestem mamą po raz 3 ??
Tak, trenowałam w ciąży o czym mówiłam na stories, biegałam do 6 miesiąca, potem długie spacery,treningi z gumą, rower stacjonarny poziomy, orbitrek.
Ważne jednak aby pamiętać, że trening w ciąży jest wskazany tylko wówczas, gdy trenowało się przed ciążą. Dlatego tak warto dbać o formę na codzień a szczególnie wtedy gdy planuje się dzidziusia.
Wszystko w ramach rozsądku,byle mieć codziennie trochę ruchu.
Co do diety znajdziecie dużo inspiracji w wyszczegolnionych relacjach.
Na 3 dzień od porodu zaczęłam nosić pas ściągający który pomaga w stabilizacji kręgosłupa i sprzyja prawidłowemu zrastaniu mięśni brzucha.
Nie nosze gorsetu a elastyczny gumowy pas-coś na zasadzie bandażu elastycznego.
A teraz poproszę o trochę miłości Trzymam za Was kciuki przyszłe mamuśki  – czytamy w opisie

Wiele instamam podziękowało celebrytce w komentarzach.

 

View this post on Instagram

A co,pochwale się trochę 🤪 Wrzuciłam tydzień temu na story i posypały się setki pytań.. Pierwsza fota pare godzin przed porodem, druga TYDZIEŃ PO. Dodam, że jestem mamą po raz 3 🥰 Tak, trenowałam w ciąży o czym mówiłam na stories, biegałam do 6 miesiąca, potem długie spacery,treningi z gumą, rower stacjonarny poziomy, orbitrek. Ważne jednak aby pamiętać, że trening w ciąży jest wskazany tylko wówczas, gdy trenowało się przed ciążą. Dlatego tak warto dbać o formę na codzień a szczególnie wtedy gdy planuje się dzidziusia. Wszystko w ramach rozsądku,byle mieć codziennie trochę ruchu. Co do diety znajdziecie dużo inspiracji w wyszczegolnionych relacjach. Na 3 dzień od porodu zaczęłam nosić pas ściągający który pomaga w stabilizacji kręgosłupa i sprzyja prawidłowemu zrastaniu mięśni brzucha. Nie nosze gorsetu a elastyczny gumowy pas-coś na zasadzie bandażu elastycznego. A teraz poproszę o trochę miłości 🥰🤷🏽‍♀️💁🏽‍♀️🤰🏽 Trzymam za Was kciuki przyszłe mamuśki ❤️ #mum #fit #fitmama #mama #babymama #newborn #bornin2019 #babyNoah #noah #mannei #boruc #borucmannei #belly #pregnant #pregnantbelly #preggo

A post shared by Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz