Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sara z Rolnik Szuka Żony przeszła metamorfozę!

Sara z Rolnik Szuka Żony przeszła metamorfozę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sara wystąpiła w czwartej edycji programu rolnik szuka żony. Celebrytka postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Gwiazda postawiła na nową fryzurę.

Sara na swoim instagramie pochwaliła się swoją metamorfozą. Gwiazda postawiła na grzywkę. Jak myślicie jaki był efekt końcowy? Internautą się bardzo spodobało, a wam?

Moja fryzjerka z Włoch, rozumiała mnie nawet kiedy nie mówiłam po włosku I tylko gestami pokazywałam co chce. Tak było te 17 lat temu. Na szczęście dziś znam włoski, ufam jej to I taka zmiana. Czy się Wam podoba? BO MI BARDZO. Czy to oznacza, że zmieniam swoje życie? – czytamy w opisie fotografii.

View this post on Instagram

Dziewczyna z grzywką👱‍♀️. Dla mnie i pewnie dla większości z Was włosy to świętość 😇. Dlatego też, wizyta u fryzjera to niezły stres 😪. Już kilka razy zdarzyło mi się , że tak zwane podpięcie końcówek skończyło się krótkimi włosami I łzami 😪. Niektóre fryzjerki chyba nie ogarniaja tych kilku cm 🙈O których mówimy. Nie mówię już nawet o nieudanych kolorach tak, tak mialam juz chyba wszystkie kolory i wlosy poniszczone wyglądem przypominające siano.😪Tym razem było jednak inaczej 🥰. Moja fryzjerka z Włoch, rozumiała mnie nawet kiedy nie mówiłam po włosku I tylko gestami pokazywałam co chce. Tak było te 17 lat temu. Na szczęście dziś znam włoski, ufam jej to I taka zmiana. Czy się Wam podoba? BO MI BARDZO. ❤🥰Czy to oznacza, że zmieniam swoje życie?🤭🤔 #polishgirl #bionda #polacca #italia #italianlifestyle #hairstyle #hair #capelli #newlook #change #grzywka #cambiamenti #selfie #photography #colour #colori #

A post shared by Sara (@saritka_sz) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz