Sebastian Fabijański ostro krytykuje przyjaciela ,kolejna kłótnia w show-biznesie

Sebastian Fabijański  w udzielonym wywiadzie skrytykował Katarzynę Warnkę i Piotra Stramowskiego. Wygląda na to ,że w show-biznesie szykuje się nowy konflikt . Czyżby przyjaźń panów stała pod znakiem zapytania .

Na łamach pewnego czasopisma pojawił się  wpis z ,którego wynika ,że raczej nie jest kolorowo.

Sebastian przestał się do niego odzywać, nie odbiera nawet telefonów. Piotrek tego nie rozumie. Nie chce się narzucać, ale w rozmowach z kumplami żali się, że Seba odwrócił się od niego bez powodu – donosił tabloid.

Fabijański w ostatnim wywiadzie dodał uszczypliwy komentarz na temat Warnke i Stramowskiego.

.) Dualizm tego świata biznesowego jest przerażający. Nie wiem jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja. – mówi Fabijański.

Chodzi o potwierdzenie przez Warnke i Stramowskiego wiadomości, że spodziewają się dziecka.Wszystko odbyło się podczas pokazu mody gdzie wszyscy mogli zauważyć zaokrąglony brzuszek.Krótko przed tym wydarzeniem aktorka sama zaprzeczała takim doniesieniom.

Materiały prasowe
Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version