Reklama
Strona głowna Ogólne Sebastian Karpiel-Bułecka ostro o konkursie Eurowizji!

Sebastian Karpiel-Bułecka ostro o konkursie Eurowizji!

od Damian Kowal
Reklama
Sebastian Karpiel-Bułecka ostro ocenił konkurs Eurowizji! Czy wraz ze swoim zespołem Zakopower szykuje się do konkursu Eurowizji 2020?!

Piosenkarz mógłby być jednym z potencjalnych kandydatów do wzięcia udziału w konkursie, jednakże jego decyzja jest negatywna. W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl zdradził, że konkurs w ostatnim czasie stracił w jego oczach. Według niego w obecnych czasach kluczem do wygranej jest kontrowersja i wizualna otoczka, a nie sama piosenka zgłoszona do występu.

Ja pamiętam ten festiwal sprzed parudziesięciu lat. On miał zupełnie inne oblicze. Uczestnicząc w tym festiwalu można było osiągnąć sukces, zrobić wiele ciekawych rzeczy. Nie wiem, czy w tej chwili trochę się nie zdewaluował. Tam kładzie się większy nacisk, aby być innym od reszty: dziwnie wyglądać, mieć dziwną choreografię, robić dziwne rzeczy, które zaskakują w niepozytywny sposób

Muzyk wspomniał również o Edycie Górniak, która w 1994 roku zdobyła 2. miejsce dla Polski.

Edycie Górniak udało się osiągnąć wielki sukces. I ona na to zasługiwała, bo jest wybitną artystką. Mamy wielu znanych, młodych artystów. Ale to nie jest kwestia ich talentu i siły przebicia. Tylko tego, że trzeba być tam kontrowersyjnym, aby osiągnąć sukces. A w muzyce nie do końca o to chodzi.

A jakie jest Wasze zdanie odnośnie konkursu Eurowizji?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sebastian Karpiel-Bułecka (@sebastiankarpielbulecka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz