Reklama
Strona głowna Gwiazdy Seksowne Panie łączą siły i mówią STOP bzdurom!

Seksowne Panie łączą siły i mówią STOP bzdurom!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Połączenie seksu, pożądania i talentu czyli trzy piękne Panie śpiewająco mówią STOP bzdurom.

Dwie latynowskie piękności – Sofia Reyes i Anitta oraz ta, którą śledzą i kochają miliony słuchaczy na całym świecie – Rita Ora postanowiły połączyć siły i wspólnie apelują o to aby było w nas więcej nadziei, radości i współczucia a tym, którzy próbują nam to odebrać mówią STOP.

Rita Ora kobieta sukcesu, której pozazdrościł by każdy kto próbuje swoich sił na prężnie rozwijającym się rynku muzycznym. Ma na swoim koncie debiutancki album i niedawno wydała kolejny – “Phoenix”, bo tak nazywa się jej najnowszy album, z którym obecnie jest w trasie. Twarz wielu marek tj. Rimmel, Adidas, Tezenis czy Giuseppe Zanotti, a także ikona stylu.

https://www.instagram.com/p/Bu_eDvdn8dd/

Sofia Reyes młoda wokalistka, nominowana do Latin Grammy. Mająca na koncie kolaboracje z takimi gwiazdami jak Ricky Martin, Maluma, Jason Derulo, Luis Fonsi, Wisin czy Daddy Yankee. To właśnie ona zdobyła się na odwagę i zaprosiła do współpracy dziewczyny, a co więcej jest autorką wspomnianego utworu.

Anitta chodzący talent, który podobnie jak Sofia ma na swoim koncie współpracę z wieloma gwiazdami. W dodatku w serwisie Netflix można znaleźć jej serial dokumentalny.

https://www.instagram.com/p/Bu8oCpAgJ7j/

Trzy uzdolnione dziewczyny w jednym utworze. Czy to zwiastuje sukces i hit na miarę słynnego “Despacito”? To możliwe, bo fani Artystek pomimo, że od premiery minęło zaledwie parę godzin są zauroczeni utworem, natomiast Anitta, Rita Ora i Sofia Reyes są podekscytowane swoim nowym “dzieckiem”, które pokazali światu.

 

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz