Reklama
Strona głowna Gwiazdy Selena Gomez z bardzo szczerym wywiadem!

Selena Gomez z bardzo szczerym wywiadem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Selena Gomez przez promocje swojego najnowszego albumu “Rare” jest bardzo aktywna w internecie. Artystka ostatnio udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Gwiazda poruszyła w nim temat swojej relacji z Justinem Bieberem.

Selena Gomez dość niedawno wydała swój pierwszy od ponad trzech lat album “Rare”. Celebrytka promocje go zaczęła już w październiku przez utwór Lose You To Love Me. Wiele osób spekulowało, że śpiewała ona w nim o Justinie Bieberze. Artystka w najnowszym wywiadzie którego udzieliła dla stacji radiowej NPR poruszyła ten temat i wiele innych związanych z nim.

Selena na początku wyznała, że w 2015 roku przeżyła kilka najgorszych momentów w swoim życiu.

Chcę mieć możliwość opowiadania swojej historii z własnej perspektywy. Nie mam zamiaru zaprzeczać wszystkiemu, co się wydarzyło ani udawać z uśmiechem, że jest ok, skoro przeżyłam najgorsze momenty swojego życia.

Artystka w dalszej części zdradziła, że utwór Lose You To Love Me faktycznie opowiadał o trudnym związku z Justinem.

Czułam, że nie wszystko zostało domknięte i zaakceptowałam to, ale jednocześnie potrzebowałam powiedzieć kilka rzeczy, których nie powiedziałam wcześniej. To nie jest piosenka o nienawiści – przeżyłam coś pięknego i nie mogę temu zaprzeczyć. Ale to było też skomplikowane i cieszę się, że mam to za sobą.

Na koniec wokalistka dodała, że była ofiarą przemocy emocjonalnej.

Muszę zrozumieć wybory, których wtedy dokonywałam. Na pewno nie chcę spędzić reszty życia na opowiadaniu o tym i jestem dumna, że mogę powiedzieć: dziś czuję się silniejsza niż kiedykolwiek.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz