Reklama
Strona głowna Gwiazdy Selma Blair wyznała na co cierpi!

Selma Blair wyznała na co cierpi!

od Marcin Karwoski
Reklama
Selma Blair postanowiła na swoim instagramie wyznać na co choruje. Selma niestety cierpi na nieuleczalną chorobę.

Celebrytka wyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane.  Selma na swoim instagramie opublikowała fotografie na której ma ogoloną głowę. Gwiazda w opisie opisała jak się czuje oraz podziękowała za wsparcie.

 

Dzisiaj jest dzień banera. Jestem zwolniony z opieki niesamowitego zespołu pielęgniarek i techników oraz wizjonera, który wierzy w moje uzdrowienie tak samo jak ja. To był proces. I nadal będzie jednym. Jestem osłabiony przez co najmniej trzy miesiące. Więc proszę, nie całuj. Chciałem się upewnić, że wszelkie komplikacje, które mogą się tu pojawić, były moją prywatną przestrzenią. I przeszliśmy znakomicie. Dziękuję Wam wszystkim za waszą miłość i wsparcie oraz tę dodatkową dawkę świetności z okładką @people. Teraz widzę rzeczy o wiele wyraźniej. I jestem podekscytowany, aby dzielić tę podróż, kiedy jestem gotowy. Na razie mam wyzdrowienie. I świetny świat @ the_alinker_world, więc muszę się podzielić. PA!!!!!! To najlepszy prezent, jaki mogę dać Arthurowi. – czytamy w opisie po wolnym tłumaczeniu.

 

View this post on Instagram

Today is a banner day. I am being discharged from the care of an incredible team of nurses and techs and a visionary Dr. who believes in my healing as much as I do. This has been a process. And will continue to be one. I am immunocompromised for next three months at least. So no kisses please. I wanted to make sure any complications that might arise here were my private space. And we got through brilliantly. I thank you all for your love and support and that extra dose of great with a @people cover. I see things so much more clearly now. And I am excited to share this journey when I am ready. For now, I have recovery. And a great @the_alinker_world so I gotta split. Bye!!!!!! This is the best gift I could give to Arthur. #newimmunesystem #whodis? 🎂

A post shared by Selma Blair (@selmablair) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz