Reklama
Strona głowna Ogólne Sensacyjna instrukcja dla piłkarzy od Antonio Conte!

Sensacyjna instrukcja dla piłkarzy od Antonio Conte!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Antonio Conte, szkoleniowiec Interu Mediolan, udzielił wywiadu magazynowi “L’Equipe”. Opowiedział w nim m.in. o tym, jak jego piłkarze powinni uprawiać seks. Wypowiedź Włocha obiegła światowe media i już stała się hitem.

“Sam byłem piłkarzem. Radzę im, by seks był krótki – przy minimalnym wysiłku i zastosowaniu pozycji, w których są pod swoimi partnerkami, najlepiej żonami. Ich organizmy nie są wtedy aż tak bardzo zaangażowane” – powiedział Conte w wywiadzie dla “L’Equipe”. Wypowiedź włoskiego trenera szybko obiegła światowe media i już stała się hitem.

W wywiadzie dla prestiżowego francuskiego magazynu Conte opowiedział też o niuansach taktycznych i swoim podejściu do piłkarzy. “Gdy rozpoczynam pracę, oczekuję powagi, a następnie ustalam pewne granice i zasady, nakreślając jej kierunek. Wszyscy dużo mówią o regułach, ale ile osób ma siłę i chęć egzekwować je, gdy pojawiają się problemy? Wielu odwraca wzrok, by ich unikać. Ja taki nie jestem” – wyznał trener Interu.

Inter pod wodzą Conte świetnie radzi sobie w tym sezonie Serie A. Mediolański klub zajmuje drugie miejsce i po 12 meczach traci tylko jeden punkt do liderującego Juventusu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz