Reklama
Strona głowna Sport Sensacyjna porażka Krzysztofa Zimnocha!

Sensacyjna porażka Krzysztofa Zimnocha!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Sensacja na gali MB Boxing Night 6 w Radomiu, gdzie Krzysztof Zimnoch (22-3-1, 15 KO) został znokautowany przez Krzysztofa Twardowskiego (6-2, 4 KO) już w drugiej rundzie.

“Tutaj w Radomiu upadłem i tutaj chcę się podnieść” – mówił Krzysztof Zimnoch. Ale Radom mu nie służy, a Krzysztof Twardowski wysłał go chyba na sportową emeryturę w drugiej rundzie, kiedy ranił faworyta prawym krzyżowym na szczękę. Widział, że Zimnoch się zachwiał, więc doskoczył do niego i władował przy linach kilka kolejnych mocnych bomb. Zamroczonego Zimnocha przed ciężkim nokautem uratował sędzia Arek Małek.

Dla Zimnocha, kiedyś naprawdę dobrego amatora i zawodowca, był to powrót po ciężkim nokaucie z rąk Joeya Abella ponad dwa lata temu. Zbił kilogramy do kategorii junior ciężkiej, ale niestety czas płynie nieubłaganie. I jego czas w poważnym boksie chyba właśnie się skończył.

“Nie czułem dystansu. Coś nie było tak. Nie patrzcie na mnie z takim przerażeniem. Wszystko ze mną okej. Twardowski był szybszy” – mówił Zimnoch, którego po przegranej walce w mediach społecznościowych postanowił pocieszyć… Artur Szpilka. A więc inny pięściarz, od lat skonfliktowany z Zimnochem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz