Strona głowna Ogólne Sensacyjna porażka Manchesteru City!

Sensacyjna porażka Manchesteru City!

Dość niespodziewanie Manchester City przegrał przed własną publicznością z Wolverhampton 0:2. Była to już druga ligowa porażka zawodników prowadzonych przez Pepa Guardiole. Mistrzowie Anglii tracą już do liderującego Liverpoolu osiem punktów.

Obywatele potrzebowali trzech punktów, by utrzymać swoją stratę do Liverpoolu, który w weekend wygrał swój mecz w Premier League i miał już osiem punktów przewagi nad Manchesterem City. Okazuje się jednak, że niespodziewana porażka z Wilkami mocno komplikuje sytuację drużyny Pepa Guardioli. Obie bramki dla Wilków zdobył Adama Traore. Pierwszy gol padł w 80. minucie spotkania, gdy goście wyszli z zabójczą kontrą. Jimenez wyprowadził skrzydłowego na czystą pozycję, a ten pewnie umieścił piłkę w bramce. Manchester został zszokowany w 90. minucie, gdy goście wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a City znowu nadziało się na kapitalną kontrę.