Reklama
Strona głowna Ogólne Sensacyjne zwolnienie trenera Valencii!

Sensacyjne zwolnienie trenera Valencii!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Valencia zwolniła trenera Marcelino Garcię Torala. To nie koniec zmian w klubie z Mestalla, ponieważ pracę stracił również Mateu Alemany, dotychczasowy dyrektor sportowy. Nowym trenerem Valencii został Albert Celades.

Dziennikarz Canal+, który jest znany z dobrej znajomości hiszpańskiej ligi Tomasz Ćwiąkała napisał na Twitterze:Początek września i mamy faworyta w kategorii “najbardziej absurdalne zwolnienie trenera”. Prowadzi Valencia. Mało prawdopodobne, że przegra.

To komentarz do absurdalnego zwolnienia z Valencii trenera Marcelino Garcii Torala, który przejął zespół pogrążony w kryzysie, odbudował klub i dwa razy awansował do Ligi Mistrzów. Zdobył także puchar Hiszpanii. Zwolnienie Marcelino to efekt konfliktu z władzami Valencii. Szkoleniowiec otwarcie krytykował politykę transferową klubu, na którą coraz większy wpływ miał agent Jorge Mendes. Marcelino i Mateu Alemany, dotychczasowy dyrektor sportowy, grozili przed sezonem, że jeżeli sytuacja się nie zmieni, to odejdą z klubu. Teraz Peter Lim, singapurski właściciel klubu zwolnił ich. Nowym trenerem Valencii został Albert Celades, niegdyś prowadzący reprezentacje Hiszpanii do lat 21.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz