Reklama
Strona głowna Gwiazdy Serena Williams zdradziła płeć dziecka pary królewskiej? Powiedziała o jedno słowo za dużo!

Serena Williams zdradziła płeć dziecka pary królewskiej? Powiedziała o jedno słowo za dużo!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Poród Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Para królewska nie może doczekać się aż ich dziecko wreszcie pojawi się na świecie. Dużo uwagi skupia się na płci dziecka i imieniu, choć jeszcze nie ma oficjalnej wiadomości na ten temat to jeśli chodzi o tą kwestie to spokojnie można liczyć na znajomych księżnej Sussex. Jedna z nich podczas wywiadu powiedziała o jedno słowo za dużo. Chodzi tu o Serenę Williams, która podczas rozmowy o macierzyństwie wspomniała o swojej przyjaciółce.

Moja przyjaciółka jest w ciąży i mówi: Moje dzieci to zrobią. Ja jej mówię: Nie, ona tego nie zrobi, Ty też nie. Poprosiła mnie, abym dała jej wskazówki, bo tak, ja też miałam bardzo wysokie oczekiwania.

Czyżby na świat miała przyjść dziewczynka? Nie wiadomo, jednak nie jest tajemnicą, że Serena przyjaźni się z Meghan od bardzo dawna. Podobno tenisistka zorganizowała baby shower dla Markle, więc ta wypowiedź nie wydaje się być przypadkowa. Mimo, że gwiazda ma zakaz mówienia o sprawach prywatnych rodziny królewskiej to w sprytny sposób mogła nawiązać do ciąży księżnej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Serena Williams (@serenawilliams)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz