Reklama
Strona głowna Ogólne Serial „Ultraviolet” od 30 lipca w Telewizji Polsat!

Serial „Ultraviolet” od 30 lipca w Telewizji Polsat!

od Robert Kowalczyk
Reklama
We wtorek 30 lipca, na antenie Polsatu premiera serialu kryminalnego „Ultraviolet” z Martą Nieradkiewicz, Agatą Kuleszą i Sebastianem Fabijańskim. Tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet. Telewizja Polsat zakupiła licencję od Sony Pictures Television.

„Ultraviolet” to opowieść o trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, bohaterka zostaje świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym Ola nie może się pogodzić, dlatego decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi pod pseudonimem Ultraviolet rozwiązujących przypadki, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

Serial „Ultraviolet” od 30 lipca w Telewizji Polsat!

Ola przyłącza się do nich, by odnaleźć prawdę. Główną bohaterkę zagrała Marta Nieradkiewicz, a u jej boku pojawi się plejada znakomitych polskich aktorów.

Agata Kulesza w roli  matki głównej bohaterki, Sebastian Fabijański jako policjant z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. W „Ultraviolecie” zobaczymy także, m.in.: Bartłomieja Topę,  Marka Kalitę, Michała Żurawskiego.

Serial „Ultraviolet” inspirowany jest książką „The Skeleton Crew” autorstwa Deborah Halber. Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa i Sławomir Fabicki.

Emisja serialu „Ultraviolet” w każdy wtorek, od 30 lipca, o godz. 20:05 i 21:05 w Telewizji Polsat.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz