Reklama
Strona głowna Ogólne Serial „Znaki” od lipca w Telewizji Polsat!

Serial „Znaki” od lipca w Telewizji Polsat!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Tajemnicze morderstwa i zmowa milczenia, czyli serial kryminalny „Znaki” już od wtorku, 2 lipca, który może oczarować widzów telewizji Polsat.

Spróbujemy odkryć tajemnicę, która  połączyła mieszkańców małego miasteczka w Górach Sowich. Licencję do serialu stacja Polsat zakupiła od Sony Pictures Television.  

Pewnego dnia ginie studentka w Górach Sowich. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Michał Trela (Andrzej Konopka), który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku.

Serial Znaki” został doceniony na prestiżowym festiwalu w USA. Zwyciężył w kategorii: Najlepsza seria internetowa podczas LA Film Award (edycja marzec 2019).

Za reżyserię serialu „Znaki” odpowiadają: Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński i Monika Filipowicz. Autorami scenariusza są: Przemysław Hoffmann, Błażej Przygodzki, Artur Kowalewski, Paulina Murawska oraz Wojciech Miłoszewski.

Emisja serialu „Znaki” w każdy wtorek, od 2 lipca, o godz. 20:05 i 21:10 w Polsacie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz