Reklama
Strona głowna Gwiazdy Seweryn i Marlena z “Rolnika”rozstali się

Seweryn i Marlena z “Rolnika”rozstali się

od Karolina Melon
Reklama
Seweryn i Marlena z programu “Rolnik szuka żony” rozstali się. Wiadomo, że szósta edycja nie dobiegła jeszcze do końca, ale ich związek owszem. Prowadząca show Marta Manowska zapewniała widzów, że obecna edycja będzie inna niż poprzednie. Słowa dotrzymała, ponieważ już na początku programu uczestnicy mogli dodatkowo przed ich wyborem porozmawiać z nimi przez telefon. Jak się okazuje rozmowa telefoniczna za bardzo nie pomogła w dokonaniu prawidłowego wyboru. Seweryn i Marlen mimo zapewnień i obietnic związek nie przetrwał do końca programu. Rolnik prawdopodobnie jest już szczęśliwie zakochany, ale kim jest jego wybranka?

Znajomi zapoznali go z dziewczyną, która mieszka w małym miasteczku położonym 30 kilometrów od Chwalimia, w którym chłopak prowadzi gospodarstwo agroturystyczne – podaje Super Express.

Materiały prasowe

Potwierdzają się plotki sąsiadki, która niedawno w sieci napisała, że para nie jest już razem ponieważ widziała go z inną kobietą. Status Marleny również zmienił się na profilu Facebooku na “wolna”.

Z informacji wynika, że rolnik zamieszkał z nową wybranką, ale nie daje zgody na pokazanie jej przed kamerą. Wychodzi na to, że ostatni odcinek może być bardzo ciekawy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz