Reklama
Strona głowna Gwiazdy Shakira zaskakuje swoją formą!

Shakira zaskakuje swoją formą!

od Marcin Karwoski
Reklama
Shakira skończyła już 42 lata. Celebrytka ciągle zaskakuje swoją świetna sylwetka. Jej trenerka postanowiła zdradzić jak jej sekret. Jesteście ciekawi co takiego robi piosenkarka, że tak cudownie wygląda?

Shakira zawsze zaskakiwała swoim wyglądem. Jednak tym razem wygląda naprawdę obłędnie. Jej trenerka personalna postanowiła udzielić wywiadu w którym zdradziła kilka sekretów.

Anna Kaiser na początku rozmowy z W Magazine zdradziła jak wyglądają treningi piosenkarka. Trenerka zdradziła, że podczas ćwiczeń jest ona bardzo skupiona na swoim treningu.

Jest bardzo bystra, chce uczyć się o ciele, wiedzieć, po co robi to, co robi i jaki jest jej cel, co stara się osiągnąć wyznała.

W dalszej części opowiedziała trochę o diecie celebrytki.

Zaczęliśmy wprowadzać zupy. Niektóre świetne zupy są sycące i ciepłe. Więc o godzinie czwartej, kiedy ludzie pragną kofeiny i ciasteczka, zupa jest naprawdę świetną opcją, ponieważ napełnia cię i działa jak pełnoprawny posiłek, więc może nasycić aż do kolacji, ale nie jest wyjątkowo kaloryczny- zdradziła podczas wywiadu z W Magazine

A jak wy oceniacie jej obecną formę?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz