Reklama
Strona głowna Gwiazdy Shakira zdradziła jak przygotowuje się do występu na Super Bowl!

Shakira zdradziła jak przygotowuje się do występu na Super Bowl!

od Marcin Karwoski
Reklama
Shakira ostatnio udzieliła postanowiła udzielić bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z tabloidem wyznała jak przygotowuje się do występu na Super Bowl. Okazuje się, że celebrytka chodzi na siłownie!.

Shakira ciągle dba o swoją formę przed koncertami. Celebrytka zawsze przygotowuje na nie wiele choreografii. W ostatnim wywiadzie zdradziła jak wyglądają jej przygotowania do Super Bowl który odbędzie się 3 lutego. Okazuje się, że artystka w ramach przygotowania trenuje na siłowni oraz stosuje dietę.

Shakira ostatnio udzieliła wywiadu dla magazynu “Women’s Health”. Gwiazda podczas niego wyznała, że w ramach przygotowań do Super Bowl rozpoczęła treningi na siłowni.

Staram się ćwiczyć. Chodzę na siłownię, ale czasami mam dość bieżni. Od niedawna postanowiłam uprawiać sport, ponieważ jest świetną zabawą. Gram w koszykówkę, w tenisa – każdego dnia jest coś innego. To pomogło mi wrócić do formy

W dalszej części gwiazda zdradziła jaka dietę stosuje.

Koło czwartej po południu, kiedy ludzie pragną kofeiny i ciasteczka, zupa jest naprawdę świetną opcją, ponieważ jest sycąca, a przy tym niskokaloryczna

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz