Shakira zdradziła jak przygotowuje się do występu na Super Bowl!

Instagram-shakira

Shakira ostatnio udzieliła postanowiła udzielić bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z tabloidem wyznała jak przygotowuje się do występu na Super Bowl. Okazuje się, że celebrytka chodzi na siłownie!.

Shakira ciągle dba o swoją formę przed koncertami. Celebrytka zawsze przygotowuje na nie wiele choreografii. W ostatnim wywiadzie zdradziła jak wyglądają jej przygotowania do Super Bowl który odbędzie się 3 lutego. Okazuje się, że artystka w ramach przygotowania trenuje na siłowni oraz stosuje dietę.

Shakira ostatnio udzieliła wywiadu dla magazynu „Women’s Health”. Gwiazda podczas niego wyznała, że w ramach przygotowań do Super Bowl rozpoczęła treningi na siłowni.

Staram się ćwiczyć. Chodzę na siłownię, ale czasami mam dość bieżni. Od niedawna postanowiłam uprawiać sport, ponieważ jest świetną zabawą. Gram w koszykówkę, w tenisa – każdego dnia jest coś innego. To pomogło mi wrócić do formy

W dalszej części gwiazda zdradziła jaka dietę stosuje.

Koło czwartej po południu, kiedy ludzie pragną kofeiny i ciasteczka, zupa jest naprawdę świetną opcją, ponieważ jest sycąca, a przy tym niskokaloryczna

 

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version