Reklama
Strona głowna Sport Siatkarski Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 na sportowych antenach Polsatu

Siatkarski Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 na sportowych antenach Polsatu

od Robert Kowalczyk
Reklama
Kluczowa impreza tego roku w kalendarzu Reprezentacji Polski siatkarek odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia. Biało-Czerwone we Wrocławiu zmierzą się z Portoryko, Tajlandią i Serbią. Mecze skomentują Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz. Transmisja wszystkich spotkań na sportowych antenach Polsatu.

Kwalifikację olimpijską uzyskają tylko zwyciężczynie turnieju. Podopieczne Jacka Nawrockiego już nie raz w tym sezonie pokazały, że walczą do końca z każdym przeciwnikiem. Czego dowodem jest tegoroczny awans do Final Six Ligi Narodów. We Wrocławiu Reprezentantki Polski powalczą z Portoryko (piątek, 2 sierpnia), Tajlandia (sobota, 3 sierpnia) oraz aktualnymi mistrzyniami świata – Serbkami (niedziela, 4 sierpnia).

Transmisja wszystkich meczów Polek o godzinie 20:30 w Polsacie Sport. Spotkania skomentują Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz. Relacje reporterskie przygotuje Bożena Pieczko. Godzinę przed każdym meczem studio. Gośćmi Krzysztofa Wanio będą Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur. Pozostałe mecze turniej kwalifikacyjnego na sportowych antenach Polsatu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz