Sigourney Weaver jest „zachwycona” rolą Nastolatka w „Avatarze: Droga wody”

Sigourney Weaver podejmuje nowe wyzwanie aktorskie. zagra nastolatkę w „Avatarze: sposób na wodę” – powiedział aktor w nowym wywiadzie dla magazynu Empire. 1 lipca 72-letni aktor, którego postać dr Grace Augustine zmarła w oryginalnym filmie „Avatar” z 2009 roku, ujawnił, że zagra nastoletnią Na 'VI, która jest adoptowaną córką postaci sama Worthingtona, Jake 'a Sully’ ego i Neytiri Zoe Saldany. „Myślę, że wszyscy prawie pamiętamy, co czuliśmy jako młodzież”, powiedział Weaver magazine, ujawniając, że jej postać będzie miała na imię Kiri. „Oczywiście, że tak. Miałem 180 cm lub 180 cm, kiedy miałem 11 lat. Czułem mocno, że Kiri będzie czuła się niezręcznie przez większość czasu. Szuka tego, kim jest. Byłem zachwycony tym wyzwaniem.”

Rewelacja to najnowszy szczegół, który rzuci nieco światła na to, czego fani mogą oczekiwać od kontynuacji „Avatara”. Minęło dużo czasu, odkąd oryginalny „Avatar” wylądował w kinach — w rzeczywistości ponad dekadę, odkąd ukazał się w 2009 roku. Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, kiedy ludzie, którzy całkowicie wyczerpali zasoby naturalne Ziemi, podróżują na fikcyjny Księżyc Pandory, aby wydobywać zasoby, rozpoczynając wojnę z na ’ VI, mieszkańcami Księżyca, gatunkiem humanoidalnych kosmitów o wysokości 10 stóp. Film stał się najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów. Podczas gdy film Jamesa Camerona miał dostać sequel wiele lat temu, produkcja została opóźniona w związku z wysokobudżetową fabułą. W końcu jednak nadszedł czas, aby” Avatar 2 ” został dostrzeżony przez świat, a nowe szczegóły pojawiały się przez lata.

Choć fabuła sequela jest nadal dość niejasna dla publiczności, z pewnością dowiemy się więcej w najbliższych miesiącach przed oficjalną premierą filmu. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o długo oczekiwanym sequelu, w tym kilka nowych talentów dołączających do obsady.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version