Reklama
Strona głowna Gwiazdy Silvio Horta nie żyje

Silvio Horta nie żyje

od Karolina Melon
Reklama
Silvio Horta  amerykański reżyser serialu “Brzydula Betty”został znaleziony w hotelowym pokoju w Miami. Najprawdopodobniej przyczyną śmierci była rana postrzałowa. Po smutnej wiadomości, która obiegła świat jedna z głównych bohaterek serialu opublikowała na swoim Instagramie wpis oddając hołd reżyserowi.

“Jestem oszołomiona i załamana, słysząc przykre wieści o śmierci twórcy serialu “Brzydula Betty” Silvio Horta. Jego talent i kreatywność przyniosła mi i innym osobom wiele radości. Łączę się w bólu z rodziną i bliskimi Silvio. Cała serialowa rodzina równie głęboko odczuwa tę stratę – napisała Ferrera.

Instagram/americaferrera

Jego serial zdobył dwie nagrody. Pierwsza to za najlepszy serial a drugą odebrała America Ferrera za najlepsza role aktorki serialowej.

Nie była to jedyna nagroda scenarzysty, było ich bardzo wiele. Kolejna z nich to między innymi nagroda Gildii Amerykańskich Pisarzy oraz nominację do Primetime Emmy Awards.

Produkcja w Stanach Zjednoczonych cieszyła się ogromna popularnością. Warto zaznaczyć, że serial pt. “Brzydula” był również emitowany w polskiej wersji.

Kondolencje dla rodziny zmarłego płyną od fanów  z całego świata.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz