Reklama
Strona głowna Gwiazdy Silvio Horta nie żyje!

Silvio Horta nie żyje!

od Marcin Karwoski
Reklama
Silvio Horta czyli reżyser serialu “Brzydula Betty” nie żyje. Okazuje się, że zmarł on w hotelu na skutek rany postrzałowej. Najnowsze fakty donoszą, że było to najpewniej samobójstwo.

Silvio Horta wczoraj został znaleziony martwy w hotelu który znajdował się w Miami. Amerykańskie media bardzo szybko podały powód jego śmierci. Okazało się, że zmarł on na skutek rany postrzałowej. Warto dodać, że prawdopodobnie było to samobójstwo. Jednak na ten moment nie podali oni więcej szczegółów z tej sprawy.

Silvio głownie swoją popularność może zawdzięczać serialowi Brzydula Betty. Jedną z głównych ról miała wtedy aktorka America Ferrera. Aktorka dziś na swoim instagramie złożyła mu hołd przez swój wpis.

Jestem oszołomiona i załamana, słysząc przykre wieści o śmierci twórcy serialu “Brzydula Betty” Silvio Horta. Jego talent i kreatywność przyniosła mi i innym osobom wiele radości. Łączę się w bólu z rodziną i bliskimi Silvio. Cała serialowa rodzina równie głęboko odczuwa tę stratę – czytamy w opisie.

My również składamy kondolencje dla jego rodziny oraz bliskich.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz