Reklama
Strona głowna Gwiazdy Siostra Meghan Markle skrytykowała jej ostatnią decyzję!

Siostra Meghan Markle skrytykowała jej ostatnią decyzję!

od Marcin Karwoski
Reklama
Meghan Markle i książę Harry na początku stycznia wydali oświadczenie, w którym zdradzili, że rezygnują z wysokich rang w rodzinie królewskiej. Decyzja ta wprawiła cały świat w wielki szum. Dzisiaj poznaliśmy zdanie jej siostry.

Samantha Markle jest przyrodnią siostra Megham. Postanowiła on w rozmowie z Inside Edition wyrazić swoje zdanie na temat jej ostatniej decyzji. Kobieta jednak nie jest dobrego zdania. Jej wypowiedz możne zaskoczyć wszystkich.

Siostra Meghan podczas obszernej rozmowy z “Inside Edition” nie przebierała w swoich słowach. Samantha zdradziła, że jest bardzo mocno zaskoczona tą decyzją, oraz nie poparła swojej siostry.

Nagle chce być niezależna. Cóż, świetnie, po tym, jak od ślubu rodzina królewska płaciła na nią miliony dolarów, oni nagle mówią: “rezygnujemy, bierzemy te pieniądze i będziemy niezależni”, to musi być bolesne. Jestem zszokowana, że to dzieje się brytyjskiej rodzinie królewskiej.  – powiedziała Samantha.

Dziennikarz po takiej odpowiedzi zapytał czy nie jest ona pokłócona z Meghan.

Mówiłam to wcześniej: jeśli potrafiła rozbić naszą rodzinę, to samo zrobi z waszą. Wtedy świat mnie krytykował. Zarzucano mi, że jestem zazdrosna, a ja po prostu byłam szczera

Na koniec Samantha przyznała, że przez zbliżający się ślub liczyła na polepszenie się kontaktu z siostrą.  Niestety tak się nie stało.

Myślałam, że zjednoczymy się i zostaną poczynione ku temu kroki. Okazało się, że stworzyła podziały z każdej strony, nie mogę zrozumieć, jak mogła do tego dopuścić.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz