Reklama
Strona głowna Ogólne Śląsk Wrocław pozyskał młody talent

Śląsk Wrocław pozyskał młody talent

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Śląsk Wrocław pozyskał w ostatnim dniu okienka transferowego Przemysława Bargiela z AC Milan. Młodzieżowy reprezentant Polski przeszedł na zasadzie transferu definitywnego przy okazji podpisując czteroletni kontrakt.

Przemysław Bargiel zadebiutował w ekstraklasie w kwietniu 2016 r. mając zaledwie 16 lat. O nastoletnim pomocniku Ruchu Chorzów zrobiło się na tyle głośno, że rok później trafił do młodzieżowych drużyn AC Milan. Ruch Chorzów za swojego zawodnika otrzymał ok. 500 tysięcy euro. W minionym sezonie zawodnik udał się na wypożyczenie do grającej w Serie B Spezii Calcio, w której również mógł liczyć jedynie na grę w drużynie U-19.

Dyrektor sportowy Śląska Dariusz Sztylka wypowiedział się następująco: “Chcemy, aby Przemek wkomponował się do zespołu i poznał styl pracy trenera Lavicki. To bardzo utalentowany zawodnik, który przez następne dwa sezony będzie mógł pełnić rolę młodzieżowca. Jest pracowity, może zagrać na każdej pozycji w środku pola i liczymy, że będzie robił stałe postępy”

Młodzieżowy reprezentant Polski w Śląsku będzie występował z numerem “27” na koszulce.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz