Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sława Przybylska opowiada o niespodziance od męża

Sława Przybylska opowiada o niespodziance od męża

od Karolina Melon
Reklama
Sława Przybylska w szczerym wywiadzie o trudnych chwilach w swoim życiu. Jak się okazuje piosenkarka od roku opiekuje się swoim ciężko chorym mężem, który jest po udarze. Małżonkowie przeżyli wspólnie 56 lat. Oboje są w podeszłym wieku,nie jest lekko. Obecną sytuację tak opisuje:

“Mąż zrobił mi taką niespodziankę, że jest chory od roku… To przykra niespodzianka. Jestem przygotowana na to, że jestem pielęgniarką, kucharką i sprzątaczką – mówi piosenkarka.

Materiały prasowe

Gwiazda polskiej piosenki przyznaje, że jest jej bardzo ciężko, ale nie ma zamiaru się poddawać. Postanowiła nawet udzielić rad kobietą w podobnej sytuacji:

“Mam taką pozytywną radę dla kobiet, które są w podobnej sytuacji, aby ten przymusowy obowiązek stał się radosną koniecznością. Gdy kobiety zajmują się gotowaniem, sprzątaniem, niech będzie to radosna konieczność. Przynajmniej jest się kim zajmować.

Powinniśmy brać przykład z piosenkarki, która może nie jednej osobie dodać otuchy. Nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka, ale nie wolno się załamywać i poddawać.

Życzymy dla pani wytrwałości natomiast dla męża zdrowia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz