Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sława Przybylska wypowiedziała o trudnych chwilach w jej rodzinie!

Sława Przybylska wypowiedziała o trudnych chwilach w jej rodzinie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sława Przybylska postanowiła udzielić bardzo szczerego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy poruszyła temat jak wyglądał jej ostatni rok. Celebrytka zdradziła, że zajmuje się swoim chorym mężem.

Sława Przybylska udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Piosenkarka podczas rozmowy z Super Expressem zdradziła, że od czasu gdy jej mąż choruje to ona się nim opiekuje.

Mąż zrobił mi taką niespodziankę, że jest chory od roku… To przykra niespodzianka. Jestem przygotowana na to, że jestem pielęgniarką, kucharką i sprzątaczką – zdradziła celebrytka podczas udzielania wywiadu.

W dalszej części rozmowy wyznała, że poprzedni rok był dla niej naprawdę ciężki. Piosenkarka również dodała, że nie ma zamiaru się przez to poddać.

Mam taką pozytywną radę dla kobiet, które są w podobnej sytuacji, aby ten przymusowy obowiązek stał się radosną koniecznością. Gdy kobiety zajmują się gotowaniem, sprzątaniem, niech będzie to radosna konieczność. Przynajmniej jest się kim zajmować. – dodała na końcu wywiadu Sława.

Na końcu warto dodać, że para poznała się w 1963 roku podczas koncernu piosenkarki. Gwiazda miała wtedy skończone 31 lat.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz